Intencje Mszy Świętych

26 czerwca 2022

Intencje mszalne na najbliższy tydzień:

Poniedziałek  - 27 czerwca 2022

07.30 + Władysława, Jakub, Stanisławy, Alicji, Heleny Rębelskich; Stanisławy. Danuty, Włodzimierza, Wiesława, Kazimierza Zalewskich.

17.00 1. + Kazimierza, Eugenii, Jerzego, Andrzeja Gajdów.

2. Dziękczynna w 30 rocznicę ślubu Urszuli i Janusza, z prośbą o błogosławieństwo Boże.

Wtorek - 28 czerwca 2022 - Św. Ireneusza, biskupa, męczennika

07.30 + Sabiny, Władysława, Teresy, Stanisława, Marka Redów; Karoliny, Henryki, Leona, Krzysztofa Leszczyńskich i zmarłych z całej rodziny.

17.00 Zamówiona

Środa  - 29 czerwca 2022

07.30 + Walerego, Anny, Zygmunta, Piotra, Heleny Wiśniewskich.

17.00 Zbiorowa nowenna: O błog. Boże i zdrowie dla Marcina Zielińskiego. O błog. Boże i zdrowie dla Marianny Powała. O powrót do zdrowia, opiekę Matki Bożej dla Janusza Majewskiego. Dziękczynna, z prośbą o zdrowie, opiekę Matki Bożej, dary  Ducha Św. dla Sióstr i Braci Kół Żywego Różańca, + a dla zmarłych o wieczny odpoczynek.  + Stanisława Celeja. + Eugeniusza, Anny, Kazimierza Szybowskich; Marianny, Aleksandra Mańk. + Franciszki, Andrzeja, ks. Czesława Wróblów; Marianny, Mieczysława, Krzysztofa Łyczkowskich; Jadwigi, Jana Gradek; Julianny, Walentego Trojanowskich; Weroniki, Andrzeja Wróblów. + Adama w 10 rocznicę śmierci; Janiny, Stanisława, Jana Sikorskich. + Piotra, Józefy Powałów. + Ireneusza z racji urodzin i imienin, Felicji Senkowskich; Antoniego, Marianny, Tadeusza Ostrowskich.  + dusze w czyśćcu cierpiące.

Czwartek -  30 czerwca 2022

07.30 + Władysław, Władysława Kos oraz zmarłych z całej rodziny.

17.00 Zamówiona.

Piątek - 01 lipca 2022 - pierwszy piątek miesiąca

07.30 + Haliny Wróbel; Marka Smoczyńskiego; Marianny Wilk; Julianny, Kazimierza      Wróblów; Władysławy Gajc.

16.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu i możliwość odbycia spowiedzi.

17.00 + Mariana, Zofii Powałów; Antoniego Trojanowskiego.

Sobota - 02 lipca 2022 - pierwsza sobota miesiąca

07.30 + Zenona Rębelskiego w 4 rocznicę śmierci i zmarłych z rodziny Rębelskich; Aleksandra Aniołowskiego i zmarłych z rodziny; Antoniego, Grzegorza Zielińskich; Michała Hałatienko.

17.00 Wynagradzająca Sercu Maryi od Kół Żywego Różańca.

Niedziela - 03 lipca 2022 - 14 Niedziela Zwykła - pierwsza niedziela miesiąca

07.30 + Adeli, Kazimierza Przykazkich; Ireny, Romana Kaczmarczyków; Teresy, Emilii           Wiktorowiczów.

09.00 + Haliny, Jana, Janiny, Mikołaja Powałów; Antoniny, Czesława, Leonarda, Tadeusza Kostrzewów; Wacławy, Mieczysława Winiarskich.

10.30 Zamówiona

12.30 Za parafia - adoracja i procesja eucharystyczna.

15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia.

17.00 + Jana Piechocińskiego; Marianny, Jerzego, Bożeny, Ryszarda Dulińskich; zmarłych z rodziny Piechocińskich i Dulińskich.