Intencje Mszy świętych

19 Niedziela Zwykła – 11 sierpnia 2019 r.

Intencje mszalne na najbliższy tydzień:

Poniedziałek, 12 sierpnia 2019
godz. 7:30 - ś.p. Janiny, Henryka; Jarosława, Mariana, Haliny, Henryka Szulejewskich.
godz. 17:00 - ś.p. Mariana Borkowskiego i zmarłych z rodziny Borkowskich.

Wtorek, 13 sierpnia 2019 - Nowenna Fatimska
godz. 7:30 - ś.p. Piotra w 39 rocznicę śmierci, Władysławy i ich rodziców; Tadeusza, Małgorzaty, Joanny Wróblów; Sylwestra Trzonkowskiego; Romualda Zielińskiego; Kazimierza Gajdy.
godz. 17:00 - W intencji zmarłych poleconych w rocznych wypominkach.
godz. 19:00 - Nowenna Fatimska – w intencji Ojczyzny i papieża Franciszka.

Środa, 14 sieprnia 2019 - Św. Maksymiliana Marii Kolbego, prezb. i męczennika
godz. 7:30 - ś.p. Władysława, Marty Kosów; zmarłych z rodziny Kosów, Kowalików.
godz. 17:00 - Nowenna do MBN Pomocy – zbiorowa:

* Dziękczynna za łaski otrzymane, z prośbą o ochronę przed złem, wierne trwanie przy Bogu i życie zgodne z przykazaniami Bożymi dla dzieci.
    * O błog. Boże, opiekę Matki Bożej z Lourdes dla Krystyny i Tadeusza z synami i rodziną.
    * O błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla Marianny Powała.
    * Dziękczynna, z prośbą o błogosławieństwo Boże dla żyjących sióstr i braci Kół Różańcowych, a dla zmarłych o wieczny odpoczynek.
    * ś.p. Marianny, Jana Kosów;
    * ś.p. Franciszki, Andrzeja, ks. Czesława Wróblów; Marianny, Mieczysława Łyczkowskich; Jana Gradka.

Czwartek, 15 sierpnia 2019 - Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny, Matki Bożej Zwycięskiej, głównej Patronki diecezji warszawsko-praskiej
godz. 7:30 - Zamówiona
godz. 9:00 - ś.p. Mariana, Zofii Ostrowskich.
godz. 10:30 - ś.p. Stanisławy, Franciszka Kotowskich; Rozalii, Franciszka Kotowskich; zmarłych z rodziny Kotowskich; Mieczysława Niecieckiego
godz. 17:00 - ś.p. Teresy, Tadeusza Teodorczyków; Stefanii, Franciszka, Stanisława Rębelskich

Piątek, 16 sierpnia 2019
godz. 7:30 - ś.p. Janiny w 22 rocznicę śmierci, Leona, Jerzego, Henryka Głowackich.
godz. 16:00 - Ślub - Justyna Kamila Gos i Grzegorz Pięta.
godz. 17:00 - ś.p. Piotra Długołęckiego w rocznicę śmierci.

Sobota, 17 sierpnia 2019 - Św. Jacka, prezbitera
godz. 7:30 - ś.p. Anastazji w 1 rocznicę śmierci i Leopolda Kózków.
godz. 16:00 - Ślub - Katarzyna Leoniak i Stanisław Paderewski.
godz. 17:00 - ś.p. zmarłych z rodziny Papińskich, Glebów, Wróblów.

Niedziela, 18 sierpnia 2019 – 20 Niedziela Zwykła – odpust Św. Rocha
godz. 7:30 - ś.p. Sabiny, Władysława, Marka w 9 rocz. śm. Redów; Kazimierza, Genowefy Żołków.
godz. 0:00 - Zbiorowa:
    * ś.p. Stanisława Celeja;
    * ś.p. Marcina Remisza w 2 rocz. śmierci.
    * ś.p. Marianny, Jana Kosów.
    * ś.p. Mariana Główczaka.
    * ś.p. Henryki, Bolesława Trzonkowskich; Józefy Cichockiej.
    * ś.p. Bronisława Flisa; Julianny Piotra Pietruchów.
    * ś.p. w 75 rocz. śmierci Szczepana Szyperka; Andrzeja Poppe; Jana Rembelskiego; Mieczysława Kozaka; Bronisława Smolarczyka; Adama Grochalskiego; Tadeusza Grochalskiego; Władysława Danielewicza; Aleksandra, Stanisława Kędziorków.
    * ś.p. Genowefy, Mieczysława, Wojciecha, Lucjana Szymańskich; Jana, Marianny, Aleksandra Rembelskich.
godz. 10:30 - Zamówiona
godz. 12:30 - Za parafian – suma odpustowa Św. Rocha i procesja eucharystyczna.
godz. 17:00 - Zamówiona

18 Niedziela Zwykła – 4 sierpnia 2019 roku.

Intencje mszalne na najbliższy tydzień:

Poniedziałek, 5 sierpnia 2019
godz. 7:30 - ś.p. ks. Jana Gastołka.
godz. 17:00 - ś.p. Mieczysława, Franciszki, Franciszki Ślazińskich.

Wtorek, 6 sierpnia 2019 - Przemienienie Pańskie
godz. 7:30 - ś.p. Stanisława Jeznacha w 8 rocznicę śmierci.
godz. 17:00 - W intencji zmarłych poleconych w rocznych wypominkach.

Środa, 7 sierpnia 2019
godz. 7:30 - ś.p. ks. Eugeniusza Bączyka.
godz. 17:00 - Nowenna do MBN Pomocy – zbiorowa:

* O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Marianny Powała.
    * Dzięk. z prośbą o błog Boże dla żyjących sióstr i braci Kół Różańcowych, a dla zmarłych o wieczny odpoczynek.
    * ś.p. Marianny, Jana Kosów;
    * ś.p. Grażyny Lada.

Czwartek, 8 sierpnia 2019 - Św. Dominika, prezbitera
godz. 7:30 - ś.p. Zofii, Mariana, Łukasza Powałów.
godz. 17:00 - ś.p. Leona, Genowefy, Jana, Edmunda Kusków; zm. z rodziny Kusków i Gromczewskich; Bogdana Kazimierowskiego w 10 rocznicę śmierci.

Piątek, 9 sierpnia 2019 - Św. Teresy Benedykty od Krzyża, dziewicy i męczennicy, patronki Europy.
godz. 7:30 - ś.p. ks. Feliksa Chudzika.
godz. 17:00 - ś.p. Hipolita Pijanowskiego.

Sobota, 10 sierpnia 2019 - Św. Wawrzyńca, diakona i męczennika
godz. 7:30 - ś.p. ks. Tadeusza Wasiluka.
godz. 17:00 - Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej, dary Ducha Świętego dla Judyty i Łukasza oraz Anety i Roberta.

Niedziela, 11 sierpnia 2019 – 19 Niedziela Zwykła
godz. 7:30 - ś.p. Zuzanny, Józefa, Edwarda Zawiślaków; Doroty Wyszyńskiej; Stanisławy, Aleksandra Banaszków.
godz. 9:00 - ś.p. Hipolita Roguskiego; zmarłych z rodziny Roguskich; Bolesława, Bronisławy Białkowskich; Stanisława Longota.
godz. 10:30 - ś.p. Marianny w 9 rocznicę śmierci, Michała, Henryka Kosów; Krystyny Lechnio; zmarłych z rodziny Dudów.
godz. 12:30 - Za parafian – chrzty.
godz. 17:00 - ś.p. Marianny, Szczepana Szyperków; zmarłych z rodziny Pietruchów i Szyperków.