5 Niedziela Zwykła – 4 lutego 2018 roku.
05-02-2018, 13:54

1. Zakończyliśmy wizytę duszpasterską. Odwiedziliśmy wiele rodzin mieszkających na terenie parafii. Bardzo serdecznie dziękujemy za życzliwą atmosferę i za możliwość wzajemnego lepszego poznania się. Wiele osób to jest zdecydowana liczba rozmówców popiera propozycje budowy nowej plebanii i modernizację czyli naprawę organów w kościele. Ofiary złożone przy okazji kolędy przeznaczamy na modernizację organów w naszym kościele. Za ofiary i zrozumienie bieżących po-trzeb parafii składamy Bóg zapłać.

2. W środę 7 lutego przypada dzień imienin Biskupa Romualda Kamińskiego, Ordynariusza naszej diecezji. W naszych modlitwach pamiętajmy o Dostojnym Solenizancie.

3. W tym tygodniu obchodzić będziemy: poniedziałek wspomnienie Św. Agaty, dziewicy, męczennicy; we wtorek wspomnienie Świętych męczenników Pawła Miki i Towarzyszy; w sobotę wspomnienie Św. Scholastyki, dziewicy.

4. W przyszłą niedzielę 11 lutego obchodzony jest Światowy Dzień Chorego.

5. Papieska intencja apostolstwa modlitwy: „Aby ci, którzy sprawują władzę materialną, polityczną lub duchową, nie pozwolili by nimi rządziła korupcja”.

6. Kancelaria parafialna[/]b czynna od wtorku do soboty w godzinach od 8.30 do 9.00 i od wtorku do piątku od godz. 16.00 do 16.50.

7. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej to jest tygodników „Idzie-my” i „Gościa Niedzielnego” oraz miesięczników „Różaniec” i „Nasza Arka”.