4 Niedzielę Wielkiego Postu – 11 marca 2018 roku.4
12-03-2018, 22:24

1. Dziś na godz. 16,15 zapraszamy na Gorzkie Żale z nauką pasyjną.

2. We wtorek 13 marca będziemy obchodzić 5 rocznicę /2013/ wyboru papieża Franciszka. Podczas mszy wieczornej sprawowanej w intencji Ojczyzny i papieża Franciszka, a po Komunii Św. odśpiewamy hymn „Ciebie Boga wysławiamy…” .

3. W piątek, zapraszamy na Drogę Krzyżową dzieci i dorosłych na godz. 16030 oraz młodzież i powracających z pracy na godz. 19.00.

4. W kruchcie kościoła pan kościelny rozprowadza świece Caritas na stół wielkanocny. Zechciejmy włączyć się w akcję pomagania biednym. Za pomoc potrzebującym składamy „Bóg zapłać”.

5. W czwartek 15 marca o godz. 18.00 w Bazylice Najświętszego Serca Pana Jezusa w Warszawie przy ul Kawęczyńskiej 53 odbędzie się spotkanie z Timem Guenardem organizowane przez Wspólnotę Przymierza Rodzin MAMRE. Zachęcamy szczególnie młodzież do spotkania z ciekawym człowiekiem. Szczegóły podane są na tablicy ogłoszeń.

6. W Sulejówku w dniach 16 do 18 marca /tj. od piątku godz. 17,30 do niedzieli godz. 15.oo organizowane są rekolekcje dla małżeństw cywilnych, żyjących w powtórnym związku poro zwodzie. Więcej danych na tablicach ogłoszeń.

7. Serdecznie dziękujemy młodzieży i dorosłym osobom, którzy wczoraj roznieśli po domach naszych parafian folder informujący o Misjach Maryjnych i Nawiedzeniu naszej parafii przez kopię Jasnogórskiej ikony.

8. Serdecznie dziękujemy za ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego złożone przez mieszkańców ulicy Dworcowej i kilka ofiar złożonych przez ofiarodawców indy-widualnych. Prosimy o dokonanie zbiórki na kwiaty wśród wszystkich mieszkań-ców naszej parafii. Za ofiary składamy „Bóg zapłać”.

9. W związku z tym, że w tym roku nie ma w parafii rekolekcji wielkopostnych, bo zaraz po świętach będą misje maryjne, w sobotę 24 marca będziemy przeżywać wielkopostny dzień skupienia, który ma przygotować nas na święta. W tym dniu Msza św. o 7.30; 9.00; 10.30; 12.30 i 17.00. Będzie spowiadać kilku kapłanów.

10. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej to jest tygodników „Idzie-my” i „Gościa Niedzielnego” oraz miesięczników „Różaniec” i „Nasza Arka”.