Niedziela Miłosierdzia Bożego – 8 kwietnia 2018 roku.
10-04-2018, 21:07

1.Dziś przeżywamy Niedzielę Miłosierdzia Bożego oraz rozpoczynamy Tydzień miłosierdzia. Natomiast w naszej parafii przeżywamy Uroczystość Nawiedzenia Maryi w kopii Jasnogórskiego wizerunku. Dziś osoby będące w stanie łaski uświęcającej mogą uzyskać odpust za odmówienie Koronki do Miłosierdzia Bożego przed Najświętszym Sakramentem.

2. Dziękujemy Wszystkim za czynny udział w Misjach Maryjnych oraz w liturgicznym przyjęciu Obrazu Matki Bożej w kopii Jasno-górskiego Wizerunku. Dziękujemy Druhnom i Druhom Straży z Nieporętu i w Wólki Radzymińskiej za pomoc w przejeździe Kaplicy Samochodu. Dziękujemy za trwanie na czuwaniu modlitewnym. Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w pożegnaniu Obrazu Pani Jasnogórskiej podczas mszy o 17.00.

3. Jutro obchodzić będziemy Uroczystość Zwiastowania Pańskiego przeniesioną z 25 marca. W tym dniu obchodziliśmy Niedzielę Palmową.

4. W sobotę 14 kwietnia będziemy obchodzić 1052 rocznicę /966/ Chrztu Polski.

5. Ofiary złożone na tacę w przyszłą niedzielę będą przeznaczone na dzieła charytatywne prowadzone przez Caritas naszej diecezji.

6. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej tj. tygodników „Idziemy” i „Gościa Niedzielnego” oraz miesięczników „Różaniec” i „Nasza Arka.