Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego – 13 maja 2018 roku.
14-05-2018, 15:20

1. Dziś Wniebowstąpienie Pańskie, a jednocześnie 13 dzień miesiąca maja. Na godz. 19.00 zapraszamy na Nowennę Fatimską. Msza sprawowana jest za Ojczyznę i w intencji papieża Franciszka. Po mszy, różańcowa procesja fatimska ze świecami. Nowennę zakończymy Apelem Jasnogórskim.

2. Zapraszamy na nabożeństwo majowe odprawiane w kościele po mszy św. wieczornej i na Nowennę do Ducha Św. Osoby które nie mogą przybyć na nabożeństwo majowe do kościoła mogą modlić się przy kapliczkach.

3. W tym tygodniu przeżywać będziemy: w poniedziałek święto Św. Macie-ja, Apostoła; w środę uroczystość Św. Andrzeja Boboli, prezbitera i męczennika, patrona Polski i naszej metropolii warszawskiej.

4. W sobotę od godz. 9.00 spowiedź dla dzieci, rodziców i rodzin przed I Komunią Św. Prosimy by wszystkie dzieci przyszły punktualnie na 9.00.

5. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. W tym dniu kończy się czas spowiedzi wielkanocnej.

6. W Uroczystość Zesłania Ducha Świętego I Komunia św. Grupa pierwsza tj. klasy III A i III C z Nieporętu o godz. 10.00. Grupa II tj. klasy III B z Nieporętu i III z Wólki Radzymińskiej o 12.00.

7. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej tj. tygodników „Idzie-my” i „Gościa Niedzielnego” oraz miesięczników „Różaniec”, „Nasza Arka”.