22 Niedziela Zwykła - 2 września 2018 roku.
02-09-2018, 16:03

1. Przed kościołem zbierane są do puszek ofiary na Katolicki Ośrodek Adopcyjny. Za modlitwę i materialne wsparcie tegoż Ośrodka składamy "Bóg zapłać".

2. Dziś z racji pierwszej niedzieli miesiąca po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu i procesja eucharystyczna. Po procesji do 15.00 adoracja indywidualna. Na 15.00 zapraszamy na Koronkę do Bożego Miłosierdzia.

3. Jutro na godz. 10.00 zapraszamy uczniów, rodziców, nauczycieli i pracowników szkolnych na Mszę św. inaugurująca nowy rok szkolny. Po dzieci z Wólki Radzymińskiej przyjdzie autokar na godz. 9.30, a po mszy odwiedzie dzieci do szkoły.

4. W tym tygodniu będziemy obchodzić: w poniedziałek wspomnienie Św. Grzegorza Wielkiego, papieża i doktora Kościoła; w piątek wspomnienie Błogosławionego Ignacego Kłopotowskiego, prezbitera; w sobotę święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny.

5. W czwartek z racji pierwszego czwartku miesiąca prosimy Pana Jezusa o liczne i święte powołania do kapłaństwa i życia w zakonie.

6. W piątek z racji pierwszego piątku miesiąca zapraszamy na godz. 16.00 na adorację Najświętszego Sakramentu oraz do spowiedzi świętej pierwszo piątkowej.

7. W przyszłą niedzielę ofiary złożone na tacę są przeznaczone na Seminarium Duchowne naszej diecezji. Seminarium Duchowne kształcące kandydatów do kapłaństwa są utrzymywane przez diecezje i nie mają żadnych dotacji. Zechciejmy zatem wesprzeć modlitwą i darem uczelnie w której studiuje dwóch naszych parafian. Za życzliwość i ofiary składamy "Bóg zapłać"

8. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej tj. tygodników „Idziemy” i „Gościa Niedzielnego” oraz miesięczników „Różaniec” i „Nasza Arka”.