25 niedziela zwykła – 23 września 2018 roku.
23-09-2018, 11:53

1. Dziś gościmy w naszej parafii byłego wikariusza naszej parafii ks. Marcina Brzeszczyńskiego, dyrektora Wydziału Misyjnego naszej diecezji. Nabywając książki lub kasety ukazujące życie ludzi w krajach afrykańskich, zechciejmy wesprzeć działalność misjonarzy naszej diecezji pracujących w Sierra Leone. Za pomoc modlitewną i materialną składamy „Bóg zapłać”.

2. W tym tygodniu obchodzić będziemy: w wtorek wspomnienie Błogosławionego Władysława z Gielniowa, prezbitera, patrona naszej stolicy Warszawy; w czwartek wspomnienie Św. Wincentego a Paulo, prezbitera; w piątek wspomnienie Św. Wacława, męczennika; w sobotę Rocznicę poświęcenia Bazyliki Katedralnej Warszawsko – Praskiej.

3. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej tj. tygodników „Idzie-my” i „Gościa Niedzielnego” oraz miesięczników „Różaniec” i „Nasza Arka”.