3 Niedzielę zwykłą - 27 stycznia 2019 roku.
27-01-2019, 00:36

1. W tym tygodniu będziemy obchodzić: w poniedziałek wspomnienie Św. Tomasza z Akwinu, prezbitera i doktora Kościoła; w czwartek wspomnienie Św. Jana Bosko, prezbitera.

2. W piątek z racji pierwszego piątku miesiąca zapraszamy od godz. 16.00 na adorację Najświętszego Sakramentu i do spowiedzi św. Prosimy nie odkładać spowiedzi na późniejszą godzinę, gdyż będzie spowiadał tylko jeden kapłan i nie będzie spowiedzi w czasie mszy.

3. W sobotę pierwsza sobota miesiąca oraz Święto Ofiarowania Pańskiego zwane świętem Matki Bożej Gromnicznej. Msze św. o 7.00; 9.00 i 17.00. Błogosławieństwo świec podczas każdej mszy św. Msza św. wieczorna w intencji zamawianej przez parafialne Koła Żywego Różańca Wynagradzająca Sercu Maryi. Po mszy spotkanie dla Kół Różańcowych.

4. Święto Ofiarowania Pańskiego jest Dniem Życia Konsekrowanego. Taca z tego dnia przeznaczona jest na zakony klauzurowe.

5. Najbliższa niedziela jest pierwszą niedzielą miesiąca. Po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja indywidualna do godz. 15.00. Na godz. 15.00 zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego.

6. Papieska intencja apostolstwa modlitwy na luty: „O wspaniałomyślne przyjęcie ofiar handlu ludźmi i przymusowej prostytucji oraz wszelkiej innej przemocy”.

7. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej tj. tygodników „Idziemy” i „Gościa Niedzielnego” oraz miesięczników „Różaniec” i „Nasza Arka”.