4 Niedziela zwykła - 03 lutego 2019 roku.
04-02-2019, 16:37

W tym tygodniu będziemy obchodzić: we wtorek wspomnienie Św. Agaty, dziewicy i męczennicy; w środę wspomnienie Św. męczenników Pawła Miki i Towarzyszy; w sobotę wspomnienie Matki Najświętszej.

W czwartek z racji pierwszego czwartku miesiąca w modlitwach prośmy Jezusa o liczne i święte powołania do kapłaństwa i życia zakonnego.

Również w czwartek Pasterz naszej diecezji Ksiądz Biskup Romuald Kamiński obchodzi swoje imieniny. W modlitwach pamiętajmy o Dostojnym Solenizancie i prośmy o potrzebne łaski dla naszego Biskupa.

Papieska intencja apostolstwa modlitwy na luty: „O wspaniałomyślne przyjęcie ofiar handlu ludźmi i przymusowej prostytucji oraz wszelkiej innej przemocy”.

Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej tj. tygodników „Idziemy” i „Gościa Niedzielnego” oraz miesięczników „Różaniec” i „Nasza Arka”.