5 Niedziela zwykła – 10 lutego 2019 roku.
10-02-2019, 10:25

1. W tym tygodniu będziemy obchodzić: w poniedziałek wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes i Światowy Dzień Chorego; w czwartek
wspomnienie Św. Cyryla, mnicha i Metodego, biskupa.

2. W środę 13 lutego o godz. 17.00 msza koncelebrowana w intencji Ojczyzny i papieża Franciszka od Kół Żywego Różańca oraz w intencjach Nowenny do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

3. W przyszłą niedzielę tj. 17 lutego o godz. 19.00 w Stanisławowie Pierwszym koncert Zespołu „NiemaGotu”. Zachęcamy do udziału.

4. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej tj. tygodników „Idzie-my” i „Gościa Niedzielnego” oraz miesięczników „Różaniec” i „Nasza Arka”.

5. Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Legionowie poszukuje osób zainteresowanych pełnieniem funkcji rodziny zastępczej dla dzieci, które z różnych przyczyn nie mogą wychowywać się w swoich rodzinach biologicznych. Potrzebne są osoby dobrej woli, otwarte i chętnie niosące pomoc. Wszelkie informacje można uzyskać w Centrum Pomocy Rodzinie w Legionowie przy ul. Sikorskiego 11. Zachęcamy do wzięcia ulotki informującej na ten temat i włączenia się w akcję niesienia pomocy dzieciom.