6 Niedziela zwykła – 17 lutego 2019 roku.
17-02-2019, 23:03

1. W dniu dzisiejszym zachęcamy do wzięcia udziału i wysłuchania koncertu zespołu „NiemaGotu”. Koncert odbędzie się o godz. 19.00 w kościele parafialnym w Stanisławowie Pierwszym.

2. W tym tygodniu będziemy obchodzić: w piątek święto Katedry Św. Piotra, Apostoła; w sobotę wspomnienie Św. Polikarpa, biskupa, męczennika.

3. W piątek z racji święta Katedry Św. Piotra, osoby będące w stanie łaski uświęcającej, które nawiedzą katedrę bądź konkatedrę czyli kościół na warszawskim Kamionku i tam pobożnie odmówią Ojcze nasz i Wierzę mogą uzyskać odpust zupełny. Zachęcamy do zyskania odpustu zupełnego.

4. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej tj. tygodników „Idzie-my” i „Gościa Niedzielnego” oraz miesięczników „Różaniec” i „Nasza Arka”.

5. Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Legionowie poszukuje osób zainteresowanych pełnieniem funkcji rodziny zastępczej dla dzieci, które z różnych przyczyn nie mogą wychowywać się w swoich rodzinach biologicznych. Potrzebne są osoby dobrej woli, otwarte i chętnie niosące pomoc. Wszelkie informacje można uzyskać w Centrum Pomocy Rodzinie w Legionowie przy ul. Sikorskiego 11. Zachęcamy do wzięcia ulotki informującej na ten temat i włączenia się w akcję niesienia pomocy dzieciom.