7 Niedziela zwykła – 24 lutego 2019 roku.
24-02-2019, 22:21

1. W dniu dzisiejszym ks. Marek zaprasza na mszę św. wieczorną , a po mszy na spotkanie młodzież grupy starszej przygotowującą się do przyjęcia sakramentu bierzmowania.

2. W piątek z racji pierwszego piątku miesiąca zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 16.00 i do spowiedzi św. osoby odprawiające pierwsze piątki miesiąca.

3. W sobotę z racji pierwszej soboty miesiąca msza św. o godz. 17.00 wynagradzająca Sercu Maryi od parafialnych Kół Różańcowych, a po mszy spotkanie dla należących do Żywego Różańca.

4. W przyszłą niedzielę z racji pierwszej niedzieli miesiąca po sumie wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 15.00. Na 15.00 zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego.

5. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej tj. tygodników „Idzie-my” i „Gościa Niedzielnego” oraz miesięczników „Różaniec” i „Nasza Arka”.

6. Papieska intencja apostolstwa modlitwy (ewangelizacyjna): „Za wspólnoty chrześcijańskie, szczególnie te prześladowane, aby odczuwały bliskość Chrystusa, a ich prawa były respektowane”.