5 Niedzielę Wielkiego Postu – 07 kwietnia 2019 roku.
08-04-2019, 21:05

1. Dziś rozpoczęliśmy rekolekcje wielkopostne, które przeprowadzi ks. Wiesław Orawiecki z zakonu Księży Salwatorianów, sędzia Sadu Metropolitalnego we Wrocławiu. Rekolekcje potrwają do środy włącznie.

2. Dziś msze św. o 7.30; 9.00; 10.30; 12.30 suma. Po sumie poświęcenie nowego krzyża misyjnego. Po poświęceniu krzyża, wystawienie Najświętszego Sakramentu z adoracją do 15.00. O 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia. O 16.15 Gorzkie Żale z nauką pasyjną i o 17 msza wieczorna na której wystąpi zespół z Tłuszcza.

3.Dziś po mszy dla dzieci tj. około godz. 11,15, z racji 14 rocznicy odejścia do domu Ojca, papieża Jana Pawła II, uczniowie Szkoły Podstawowej w Nieporęcie przedstawią program poświęcony naszemu wielkiemu Rodakowi. Zapraszamy i zachęcamy do obejrzenia pięknego programu.

4.W poniedziałek wtorek i środę rekolekcje będą przebiegać według porządku: msza św. dla dorosłych o 7,30 i 17oo Dla dzieci szkolnych o 9oo i 10,30 /autokar przyjedzie po dzieci na Wólkę Radzymińską i potem odwiezie je na miejsce/.Na 19oo zapraszamy młodzież i osoby później powracające z pracy. Spowiedź dla dzieci podczas mszy dla nich. Spowiedź dla uczestniczących w rekolekcjach we wtorek i środę na mszach porannych, a po południu spowiadać będą zaproszeni kapłani od godz. 16,30 do 19,30.

5.W piątek zapraszamy na Drogę Krzyżową: dzieci i dorosłych o 16,15 i na 19oo młodzież i powracających później z pracy.

6. W przyszłą niedzielę, Niedziela Palmowa. Błogosławieństwo palm na każdej mszy św. Zachęcamy do nabywania palm od harcerek.

7.W ramach akcji prowadzonej przez Caritas rozprowadzane są świece na stół wielkanocny. Nabywając świecę pomagamy osobom biednym i samotnym. Zachęcamy pomagania potrzebującym.
8. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej: tygodników „Idziemy” i „Gościa Niedzielnego” oraz miesięczników „Różaniec” i „Nasza Arka”.

9. Dziękujemy za ofiary na kwiaty do grobu pańskiego złożone przez mieszkańców z ulicy Dworcowej w kwocie 1320 zł. Zachęcamy innych do zbiórki.

10.W tym tygodniu mamy kilka wolnych terminów intencji mszalnych.