5 Niedziela Wielkanocy – 19 maja 2019 roku.
20-05-2019, 09:50

1. Jutro, to jest w poniedziałek 20 maja Ksiądz Biskup Ordynariusz Romuald Kamiński rozpocznie w naszej parafii dwudniową wizytację kanoniczną. W godzinach popołudniowych Ksiądz Biskupa w kancelarii parafialnej dokona przeglądu dokumentacji prowadzonej w księgach parafialnych i je podpisze oraz podczas mszy św. o godz. 18.00 udzieli sakramentu bierzmowania naszej młodzieży. Po mszy św. Ksiądz Biskup spotka się na plebanii z kapłanami pracującymi w naszym dekanacie Warszawsko – Tarchomińskim. Natomiast druga część wizytacji gdzie Ksiądz Biskup spotka się z wiernymi parafii podczas nabożeństw w kościele będzie miała miejsce w niedzielę 03 listopada bieżącego roku. W modlitwach pamiętajmy o naszym Biskupie i kapłanach.

2. W tym tygodniu obchodzić będziemy: w piątek wspomnienie Najświętszej Maryi Panny, Wspomożycielki Wiernych.

3. Zapraszamy na nabożeństwa majowe które w naszej parafii są odprawiane każdego dnia po mszy św. wieczornej. Tych, co nie mogą uczestniczyć w nabożeństwie w kościele zachęcamy do śpiewania litanii loretańskiej przy ka-pliczkach. Prosimy również o udekorowanie kapliczek przydrożnych.

4. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej: tygodników „Idziemy” i „Gościa Niedzielnego” oraz miesięczników „Różaniec” i „Nasza Arka”.