14 Niedzielę Zwykłą – 07 lipca 2019 roku
06-07-2019, 22:39

1. Dziś z racji pierwszej niedzieli miesiąca po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu i procesja eucharystyczna. Po procesji do 15.00 adoracja indywidualna. Na 15.00 zapraszamy na Koronkę do Bożego Miłosierdzia.

2. W tym tygodniu będziemy obchodzić: w poniedziałek wspomnienie Św. Jana z Dukli, prezbitera; w czwartek święto Św. Benedykta, opata, patrona Europy; w piątek wspomnienie Św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika; w sobotę wspomnienie Świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta.

3. Papieska intencja apostolstwa modlitwy na lipiec: „Aby ci, którzy wymierzają sprawiedliwość, działali uczciwie, by niesprawiedliwość, która przenika świat, nie miała ostatniego słowa”.

4. Na odbudowę pomnika na grobie śp. księdza kan. Paulina Borsa. Do tej pory zebrano 2500 zł. Za ofiary serdecznie dziękujemy i zachęcamy innych do wsparcia materialnego tej cennej inicjatywy.

5. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej: tygodników „Idziemy” i „Gościa Niedzielnego”, miesięczników „Różaniec” i „Nasza Arka”.

dodał: ks. Władysław Trojanowski

ostatnie newsy [6]


Powered by News Asystent v1.5