Życzenia dla Kapłanów z okazji rocznicy święceń
23-05-2013, 18:30

Drogi Księże Proboszczu,
data 24 maj to dzień w którym stajemy wobec daru i tajemnicy Twojego Kapłaństwa . Dziękujemy za powołanie, jakim Chrystus obdarował Cię, abyś odsłaniał przed nami tajemnice Jezusowej Ewangelii. To przed 16 laty otrzymałeś ten dar, aby być znakiem obecności Boga w świecie, by iść szlakiem służby Chrystusowi i Kościołowi świętemu.

W rocznicę Twych świeceń życzymy Ci, aby owoce kapłańskiego posługiwania trwały i rozwijały się w sercach tych wszystkich którym przez te 16 lat drogi kapłańskiej służyłeś, służysz i przez następne lata służyć będziesz.

Na dalsze lata tej posługi życzymy Ci:
aby Boże Miłosierdzie promieniujące miłością i ufnością zawsze przewodniczyło w Twojej posłudze duszpasterskiej. Wszelkich darów Ducha Świętego, zdrowia oraz życzliwości od parafian.

By Twoje serce zawsze było pełen miłości do Jezusa i w trudnych chwilach znalazło u Niego wsparcia i siły . Byś w swoim życiu szedł Jego śladem, zaś słowami i przykładem uczył każdego człowieka napotkanego na swej drodze kapłańskiej miłości do Jezusa obecnego w Eucharystii.

Pragniemy również złożyć najserdeczniejsze życzenia pozostałym naszym Drogim księżom współpracującym w parafii -
tj. ks. Zbigniewowi, ks. Romanowi , ks. Robertowi, ks. Jackowi i ks. Piotrowi
z okazji przypadających w najbliższym czasie ich rocznic świeceń kapłańskich .

Życzymy aby dobry Bóg darzył Was obfitością swoich łask, dobrym zdrowiem i radością . Aby wraz z mocą przemiany chleba i wina dawał Wam moc przemiany ludzkich serc.
Niech nigdy nie zabraknie entuzjazmu i zachwytu, z jakimi ukazujecie nam Boże oblicze.
Chrystus niech zawsze prowadzi swoimi ścieżkami, a Duch Święty niech obdarza pełnią swoich darów.

Wam wszystkim życzymy aby Miłość Boga Najwyższego pozwoliła pokonywać wszelkie trudności , a szlachetne powołanie i sianie ziaren Prawdy Bożej przynosiło zadowolenie i satysfakcję w każdym następnym dniu Waszej kapłańskiej posługi.
Szczęść Boże.