Wirtualna Choinka 2014
30-11-2014, 19:10Po raz kolejny zachęcamy wszystkich Parafian do udziału w akcji "Wirtualna Choinka" organizowanej przez Caritas Diecezji Warszawsko-Praskiej. Poniżej zamieszczamy szczegółowe informacje:

Skąd się wzięła nasza akcja?
Wirtualna choinka powstała z odruchu serca. Strona internetowa oraz „pantoflowa” reklama, zbieranie prezentów dla powodzian z okolic Sandomierza i ... pierwszy sukces - dwieście paczek dla dzieciaków i potrzebne sprzęty do domu.

Zachęceni takim wynikiem w ubiegłym roku ponownie wysyłaliśmy dobrych „Mikołajów” z paczkami dla tych, którzy ich najbardziej potrzebowali, rozszerzając zakres naszego działania o dzieci z Ukrainy.

Dla kogo to robimy?
W grudniu można kupić prezent pod choinkę dziecku z ubogiej rodziny, także dla dzieci ze szkół specjalnych. Wśród potrzeb wymienionych przez dzieci są zabawki, ale także zimowa kurtka, buty, pomoce naukowe. Paczki dla dzieci opisane wg wieku i płci, są również paczki zawierające żywność i chemię gospodarczą dla rodzin. Dla niektórych będą to jedyne prezenty jakie znajdą pod choinką w tym roku.

Zapraszamy więc do przyłączenia się do akcji, kupowania prezentów dla dzieci i rodzin zamieszczonych na stronie i do dzielenia się Waszą Caritas.

ABY POMÓC KLIKNIJ - WIRTUALNA CHOINKA

dodał: Administrator strony

ostatnie newsy [4]


Powered by News Asystent v1.5