Wakacyjne życzenia
27-06-2010, 19:49

Wszystkim Parafianom, Gościom i Internautom życzymy Bożego błogosławieństwa na cały czas wakacji. Udającym się na wypoczynek życzymy dobrej pogody, życzliwości od ludzi oraz opieki Matki Bożej!

Wszystkim Dzieciom życzymy uśmiechu na twarzach! Niech świadectwa, które odebraliście będą dla Was powodem dumy i zadowolenia. Odpoczywając na wakacjach nie zapomnijcie o Panu Bogu, o Mszy świętej i codziennej modlitwie. Pamiętajcie o programie minimum: Nie ma dnia bez modlitwy, nie ma tygodnia bez Mszy świętej i nie ma miesiąca bez spowiedzi...

Wszystkim przebywającym na urlopach życzymy aby była to okazja nie tylko do wypoczynku, ale też do pogłębienia wiary przeżywanej w bezpośrednim kontakcie z przyrodą. Przez piękno tej ziemi niech przemawia do nas sam Stwórca. Pamiętajmy o uczęszczaniu na niedzielną i świąteczną Mszę świętą oraz o codziennej modlitwie.