Nabożeństwa Różańcowe w naszej parafii
03-10-2010, 10:28

Odmawiając różaniec oddajemy wszystkie nasze sprawy w ręce Maryi, a Ona zanosi je do Jezusa. W różańcu rozważamy także tajemnice naszego zbawienia - całą historię Jezusa, od Zwiastowania, poprzez Jego ziemskie życie oraz mękę i śmierć, aż po Zmartwychwstanie i prawdy o niebie. Zachęcamy więc wszystkich do gorliwego odmawiania różańca.

1 października rozpoczęliśmy nabożeństwa różańcowe w naszym wieczerniku. Nabożeństwa te są odprawiane bezpośrednio po Mszy Świętej wieczornej o godz. 17.00

Zapraszamy wszystkich Parafian do uczestniczenia w nabożeństwach, szczególnie w wyznaczone dni tj.:

Poniedziałki – osoby zamieszkałe przy ul. Jana Kazimierza i ulicach przyległych do niej oraz na Osiedlu Las

Wtorki – osoby zamieszkałe przy ul. Zwycięstwa i ulicach przyległych do niej

Środy – osoby zamieszkałe przy ulicy Małołęckiej i ulicach przyległych do niej

Czwartki – osoby zamieszkałe przy ulicach Zegrzyńskiej, Nowolipie, Wojska Polskiego

Piątki – osoby zamieszkałe przy ul. Dworcowej

Soboty – osoby zamieszkałe w Wólce Radzymińskiej

Niedziele – osoby zamieszkałe w Woli Aleksandra

Każdego z tych dni polecamy wszystkie rodziny, każdą osobę z tych ulic prosząc o błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej, a dla zmarłych o życie wieczne.

Serdecznie zapraszamy!

Przypominamy też, że za udział w tych nabożeństwach uzyskujemy odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Dzieci natomiast po nabożeństwie otrzymują obrazki i wklejają je do zeszytów od religii, oraz losują różaniec, który zabierają do domu.